Zapytaj o ofertę
Oferta specjalna
Zobacz cennik (pdf)

Nowa Toyota PROACE CITY Verso

Rekreacja w praktyce

Wszechstronny minivan gotowy na przygodę

Nowa Toyota PROACE CITY Verso to samochód, który idealnie przystosuje się do trybu życia każdej rodziny. Olbrzymie możliwości aranżacji wnętrza, zaskakująca przestronność i wyjątkowy komfort podróżowania każdego z pasażerów sprawią, że jazda tym autem będzie przyjemnością. Dodatkowo Toyota daje Gwarancję PRO obejmującą dystans do miliona kilometrów.

Poznaj najważniejsze funkcje modelu PROACE CITY Verso

Toyota PROACE CITY Verso - Na zewnątrz

Najlepsza w klasie Gwarancja PRO

Nowa Toyota PROACE CITY Verso jest objęta najdłuższym w segmencie okresem gwarancyjnym, który wynosi do miliona kilometrów przebiegu. Jest to wynik najwyższej niezawodności wszystkich samochodów Toyoty, ich długiego i bezproblemowego użytkowania.

Toyota PROACE CITY Verso : Na zewnątrz

Wygoda na Twoją miarę

Nowa Toyota PROACE CITY Verso jest dostępna w dwóch wersjach nadwozia: Standard o długości 4,4 m z 5 miejscami siedzącymi i Long o długości 4,7 m z 5 lub 7 miejscami. Przestrzeń wewnątrz auta można w łatwy sposób samemu skonfigurować, a dodatkowym udogodnieniem jest możliwość holowania przyczepy o masie do 1,5 t.

Toyota PROACE CITY Verso : Na zewnątrz

Niezrównany napęd

Nowa Toyota PROACE CITY Verso oferuje kilka jednostek napędowych do wyboru. Należą do nich dwa silniki benzynowe 1.2 Turbo (o mocy 110 KM z manualną skrzynią biegów i 130 KM ze skrzynią automatyczną), a także silniki wysokoprężne 1.5 D-4D w trzech wariantach – o mocy 100 KM i 130 KM ze skrzynią manualną oraz o mocy 130 KM ze skrzynią automatyczną.

Toyota PROACE CITY Verso : Wyposażenie

Bogate wyposażenie

Nowa Toyota PROACE CITY Verso jest wyposażona w wiele technologii podnoszących komfort jazdy i bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Są to m.in. systemy bezpieczeństwa aktywnego Toyota Safety Sense, system monitorowania ciśnienia w oponach, czujnik zmierzchu, klimatyzacja manualna, kolorowy wyświetlacz między zegarami.

Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

Rewolucyjny zestaw systemów bezpieczeństwa aktywnego Toyota Safety Sense, jaki jest dostępny w nowej Toyocie PROACE CITY, sprawia, że jazda z dodatkowym wsparciem jest jeszcze przyjemniejsza. Samochód poinformuje kierowcę o zbliżającym się niebezpieczeństwie lub sam podejmie działania, które zminimalizują skutki kolizji.

Układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS) - Ikona

Układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS)

Układ rozpoznawania znaków drogowych (RSA)- Ikona

Układ rozpoznawania znaków drogowych (RSA)

Asystent utrzymania pasa ruchu (LTA)- Ikona

System utrzymania pasa ruchu z funkcją powrotu na zadany tor jazdy (LDA+SC)

System wykrywania zmęczenia kierowcy (SWS)- Ikona

System wykrywania zmęczenia kierowcy (SWS)

Aktywny tempomat (ACC)- Ikona

Tempomat adaptacyjny (ACC)

Automatyczne światła drogowe (AHB)- Ikona

Automatyczne światła drogowe (AHB)

Więcej o Toyocie PROACE CITY Verso

PROACE CITY liderem segmentu kombivanów PROACE CITY liderem segmentu kombivanów Sprawdź dane ze stycznia 2021 r. Toyota umacnia się na rynku aut dostawczych Toyota umacnia się na rynku aut dostawczych Udział marki w rynku 7,1% Toyota PROACE CITY Mobility Toyota PROACE CITY Mobility Zabudowa dla osób niepełnosprawnych Rośnie sprzedaż aut dostawczych Toyoty Rośnie sprzedaż aut dostawczych Toyoty Listopad – najlepszym miesiącem Toyota PROACE CITY Toyota PROACE CITY Sprawdź wyniki sprzedaży w Polsce Toyota PROACE Verso VIP Selection Toyota PROACE Verso VIP Selection Limitowana edycja z dwukolorowym nadwoziem Kamper Tour Box Kamper Tour Box Zmień PROACE Verso w wygodny kamper Toyota PROACE CITY liderem wartości rezydualnej Toyota PROACE CITY liderem wartości rezydualnej Dowiedz się więcej Oferta specjalna Toyoty dla firm kurierskich Oferta specjalna Toyoty dla firm kurierskich Dowiedz się więcej Toyota udostępnia samochody szpitalom Toyota udostępnia samochody szpitalom Akcja #jedziemyzpomocą Toyota PROACE CITY w nowych, niższych cenach Toyota PROACE CITY w nowych, niższych cenach Dowiedz się więcej Toyota Professional Toyota Professional Poznaj nową sieć salonów Toyoty