1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Prototypy Toyoty na targach Japan Mobility Show 2023
17 marca 2023

MCP & TOYOTA GRUPA CYGAN

Drużyna rowerowa

Nasza firma została oficjalnym partnerem renomowanej drużyny rowerowej Mareckie Centrum Poligrafii MCP. W związku z tym, pragniemy poinformować, że nasza dotychczasowa nazwa została zmieniona na MCP & TOYOTA GRUPA CYGAN.

Współpraca z tak profesjonalnym i ambitnym zespołem, jakim jest MCP, stanowi dla nas ogromną szansę na osiągnięcie drużynowego zwycięstwa w całej serii Poland Bike. Jesteśmy w pełni przekonani, że nasza współpraca przyniesie owocne efekty, a nasza nazwa, będąca połączeniem dwóch silnych marek, zyska jeszcze większą rozpoznawalność i prestiż.

Dążymy do osiągnięcia sukcesu na każdym polu, a sportowe inicjatywy są dla nas bardzo ważne. Dlatego też, jesteśmy niezwykle zadowoleni, że możemy wesprzeć tak wspaniałą drużynę, a także zapewnić im wsparcie, jakiego potrzebują w dążeniu do swoich sportowych celów.

Jesteśmy pewni, że nasza współpraca z MCP przyniesie nie tylko sportowe sukcesy, ale również długoterminowe i owocne relacje biznesowe. Wierzymy w siłę naszej współpracy i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne wyzwania, jakie nadejdą związane z naszym partnerstwem.