1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Prototypy Toyoty na targach Japan Mobility Show 2023
28 stycznia 2022

Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie

Przekazanie Toyoty Proace City Verso
Kolejny samochód z naszej floty został przekazany we właściwe ręce. Tym razem jest to nasz PROACE CITY Verso, który rozpoczyna swoją służbę wraz ze wspaniałymi ludźmi ze Szpitala w Wołominie.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni i dumni z faktu, że możemy wspierać personel medyczny w ich codziennych wysiłkach na rzecz walki z pandemią. Zrozumienie potrzeb i wyzwań, przed jakimi stają pracownicy służby zdrowia, jest dla nas niezwykle ważne, dlatego z pełnym przekonaniem przekazujemy nasze pojazdy, aby pomóc im w ich trudnej pracy.

Nasz PROACE CITY Verso, będący nie tylko niezawodnym, ale także funkcjonalnym samochodem, zapewni personelowi medycznemu wygodne i bezpieczne przemieszczanie się w celu realizacji ich zadań. Cieszymy się, że możemy w ten sposób przyczynić się do zapewnienia niezbędnej pomocy medycznej dla mieszkańców Wołomina i okolic.

Jesteśmy zaszczyceni możliwością niesienia pomocy w tak trudnych czasach i zapewniamy, że będziemy kontynuować nasze zaangażowanie w działania na rzecz walki z pandemią, wspierając personel medyczny w realizacji ich ważnej misji.