1. Nowe samochody
  2. Corolla Cross
  3. Praktyczność

Zaprojektowana, by ułatwić każdą podróż

Corolla Cross każdemu da powód do radości. Dzięki połączeniu solidnej konstrukcji auta typu SUV z praktycznością samochodu rodzinnego doskonale się sprawdzi podczas codziennej jazdy. Auto oferuje więcej przestrzeni na nogi i głowę, a szeroki i pojemny bagażnik ułatwia przewożenie wszystkiego, czego potrzebujesz w podróży.
  • Przestrzeń, która zaskakuje Dzielona (60/40) i składana tylna kanapa ułatwia przewożenie dużych walizek i rowerów.
  • Łatwy dostęp Duże tylne drzwi pozwolą Ci z łatwością wyjąć i zanieść do domu zaspanych maluchów.
  • Weź wszystko, czego potrzebujesz Niski próg załadunku i niezwykle pojemna przestrzeń bagażowa sprawią, że niczego nie zabraknie podczas wyjazdów z dziećmi czy weekendów spędzonych we dwoje.

Usiądź i odpręż się

Duże siedzenia z wygodnymi zagłówkami i doskonałą przestrzenią na nogi pozwolą wszystkim na relaks nawet podczas najdłuższych podróży. 

Pomocna dłoń

Corolla Cross posiada wiele funkcji stworzonych z myślą o rodzinie. Masz zajęte ręce? Otwórz bagażnik, przesuwając stopą pod tylnym zderzakiem. To proste!

Radość dla każdego

Wnętrze Corolli Cross zostało zaprojektowane z myślą o pasażerach w każdym wieku. Dzięki dostępnej przestrzeni, składanym podłokietnikom i nawiewom dla tylnego rzędu siedzeń wszyscy mogą podróżować w komforcie, słuchając muzyki, grając w gry czy oglądając ulubiony film. 

Więcej światła

Duży dach panoramiczny wypełni kabinę naturalnym światłem, dając wrażenie jeszcze większej przestrzeni. To miejsce, w którym każdy poczuje się jak w domu.