1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Premiera Nowej Toyoty C-HR

Toyota C-HR to nie tylko samochód - to prawdziwa rewolucja w świecie motoryzacji! Ta niesamowita premiera odbędzie się już 21 października od 8:00 do 18:00 w Toyocie Żerań! Na miejscu poza wyjątkowym pokazem czekają na Państwa:

KONKURSY
- wyścig na symulatorze (wyniki co godzinę 10:15-17:15)
- wrzutki
- gry zręcznościowe
w których nagrodami będą gadżety Toyoty oraz koszulka Legii Warszawa z podpisami piłkarzy,

A także ATRAKCJA DNIA, czyli konkurs na najlepsze hasło reklamowe dla używanej Toyoty Corolli - DO WYGRANIA 3X COROLLA NA MIESIĄC! Trzech laureatów wyłonimy spośród osób obecnych na stacji w godzinach 10:10, 13:10, 16:10

Podczas wydarzenia zaprezentujemy także zupełnie nową Toyotę Prius plug-in hybrid 5. generacji. Jako jedno z najbardziej ikonicznych hybrydowych samochodów na świecie, nowy Prius oferuje jeszcze lepszą wydajność, oszczędność i styl.

Ale to nie koniec! Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe jazdy testowe samochodem przyszłości - Toyotą Mirai, napędzaną wodorem. To technologia, która zmienia reguły gry, oferując zeroemisyjne i ekologiczne rozwiązanie, bez konieczności rezygnowania z mocy i wygody. 

Nie przegap tej okazji na przeżycie motoryzacyjnej rewolucji! Dołącz do nas 21 października w Toyota Żerań i odkryj przyszłość jazdy już dziś. Czekają na Ciebie emocje, innowacje i niezapomniane wrażenia za kierownicą najnowszych modeli Toyoty.