1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Toyota C-HR
  4. Toyota C-HR Design

Jeszcze odważniejsza wersja

Wystarczy jedno spojrzenie, aby się przekonać, że Toyota C-HR Prologue Concept, choć pozostaje wierna swojemu DNA, nie boi się wykraczać poza ramy i poszukiwać nowych, lepszych rozwiązań. Niektóre zasady stworzono po to, by je łamać.

Żądaj więcej, otrzymuj więcej

Charakter, optymizm, dynamizm. Nowa Toyota C-HR Prologue Concept mówi „nie” kompromisom. Większe obręcze kół, które zostały umieszczone bliżej krawędzi nadwozia, sprawiają, że sylwetka auta jest jeszcze bardziej dynamiczna. Choć z wyglądu Toyota C-HR Prologue Concept przypomina coupé, jej wnętrze oferuje więcej przestrzeni i komfortu.

Futurystyczna i organiczna

Toyota C-HR Prologue Concept wyraża ruch dzięki zmiennym płaszczyznom, które są równie precyzyjne, co organiczne. Fuzja wykluczających się światów pozwala podkreślić unikalne cechy modelu i dodaje mu charakteru.

Unikalna i zapadająca w pamięć

Dzięki przecinającym się liniom i unikalnemu oświetleniu przód Toyoty C-HR Prologue Concept nawiązuje do wyglądu rekina. Konsekwentny design podkreślający dynamikę modelu sprawia, że żadne inne auto na drodze nie wygląda tak dobrze, jak Toyota C-HR Prologue Concept.

Bi-tone i jeszcze więcej

Toyota C-HR Prologue Concept wprowadza trzeci akcent kolorystyczny – Sulphur – która idealnie się łączy z metalicznym srebrem i karbonową czernią. Stworzona, aby się wyróżniać, Toyota C-HR Prologue Concept rusza pewnie ku przyszłości. Jedziesz z nami?