Program ubezpieczeń Autoryzowanej Sieci Dilerskiej Toyoty

Wybierz najlepszą dla siebie ofertę

Szeroki zakres produktów ubezpieczeniowych autoryzowanej sieci dilerskiej Toyoty powstał z myślą o kompleksowej opiece i ochronie każdego samochodu Toyoty. Są to zarówno standardowe polisy, jak i specjalne rozwiązania w bardzo atrakcyjnej formie. Zapoznaj się ze wszystkimi naszymi propozycjami, a przekonasz się, że to najlepszy wybór.

Oferty specjalne

Bez względu na to, czy posiadasz Toyotę z napędem hybrydowym, kupiłeś auto używane bądź prowadzisz firmę, zawsze znajdziesz dla siebie odpowiednią ofertę.

Toyota Corolla : Ubezpieczenie Auto Szyba
Ubezpieczenie Auto Szyba

Wykupienie tej opcji nie tylko gwarantuje wymianę uszkodzonej szyby na oryginalną szybę Toyoty, ale również nie powoduje utraty zniżki w ubezpieczeniu AC przy kontynuacji tego ubezpieczenia w kolejnym roku.

Kompleksowa oferta

Autoryzowana Sieć Dilerska Toyoty oferuje szeroki zakres ubezpieczeń, które zapewniają ochronę właścicielom i samochodom marki Toyota. Z naszych ubezpieczeń mogą skorzystać również właściciele pojazdów innych marek. Niezależnie od tego, czy posiadasz fabrycznie nowy samochód, czy też używany, kupujesz nową polisę lub wznawiasz dotychczasową –  sprawdź ofertę ubezpieczeń Autoryzowanej Sieci Dilerskiej Toyoty i wybierz najlepszą polisę dla siebie.

Toyota : Program ubezpieczeń : Ubezpieczenie AC
Ubezpieczenie AC

AutoCasco – ubezpieczenie od zdarzeń związanych z użytkowaniem samochodu. Zakres ubezpieczenia AutoCasco można dostosować do swoich potrzeb, wybierając dostępne opcje ryzyk objętych ubezpieczeniem.    <   <   <   <   <   <    <   <   <   <   <   <   < < <   <   <   

Toyota : Program ubezpieczeń : Ubezpieczenie OC
Ubezpieczenie OC

Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Zapewnia wypłatę odszkodowania w przypadku, gdy ubezpieczony wyrządzi szkodę innej osobie (osobom). Dzięki ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej chroniony jest zarówno poszkodowany, jak i posiadacz polisy.

Toyota : Program ubezpieczeń : Ubezpieczenie NNW
Ubezpieczenie NNW

Zapewnia wsparcie w razie poniesienia uszczerbku na zdrowiu lub śmierci w następstwie nieszczęśliwego wypadku drogowego zarówno w kraju, jak i za granicą: w związku z ruchem pojazdu, podczas wsiadania i wysiadania z pojazdu, bezpośrednio przy jego załadunku i wyładunku, podczas zatrzymania, postoju lub naprawy pojazdu.    <   <   <   <   <   <    <   <   <   <   <   <   < < <<   <   

Toyota : Program ubezpieczeń : Korzyści
Korzyści

Kompleksowa ochrona ubezpieczeniowa OC/AC/NW+Assistance. Opcje ubezpieczenia dopasowujące zakres ochrony do potrzeb Klienta. Naprawa w ASD Toyoty z użyciem oryginalnych części zamiennych. Wszelkie formalności dotyczące zawarcia ubezpieczenia oraz ewentualnej likwidacji szkody są organizowane przez Twojego dilera Toyoty. Ubezpieczenia dostępne są w systemie ratalnym.

Do pobrania

Wszystkie podane na stronie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Program Ubezpieczenia Toyoty prowadzony jest w ramach indywidualnego ubezpieczenia Klienta. Toyota Motor Poland Co. Ltd. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (importer) nie prowadzi działalności ubezpieczeniowej w rozumieniu ustawy z dnia 22 maja 2003 r. o działalności ubezpieczeniowej (Dz.U. z 2013, poz. 950). Szczegółowe informacje o Programie są dostępne w Autoryzowanych Serwisach Toyoty i na niniejszej stronie www. Warunki Programu Ubezpieczenia Toyoty oraz zakres ochrony ubezpieczeniowej zostały opisane w Warunkach Ubezpieczenia poszczególnych zakładów ubezpieczeń. TMPL oraz Dealer informują, że dane osobowe, których są administratorami, są przetwarzane zgodnie z Ustawą, zbierane w celach określonych w punktach: 1 i 2 powyżej oraz zostały podane dobrowolnie. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz do kontroli ich przetwarzania. Przewidywanymi odbiorcami danych są inne podmioty, które będą działały w sieci dystrybucji i serwisu Toyoty oraz Lexusa (aktualizowana lista adresowa jest dostępna w szczególności na stronach: www.toyota.pl i www.lexus-polska.pl oraz w TMPL).
Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna (PZU SA)
al. Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa
STU Ergo Hestia SA
ul. Hestii 1, 81-731 Sopot
Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A.
ul. Rodziny Hiszpańskich 1
02-685 Warszawa
Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A.
ul. Chmielna 85/87, 00-805 Warszawa